KONST / Litografier / Färglitografi 14665130
nr 1466 5130
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce). Yttermått inklusive ram: 62x86 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:17:09
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann